آرامبخشی

بخش آرامبخشی و بیهوشی

بیهوشی از گذشته تا به امروز روشی مطمئن و موثر برای تجربه درمان بدون درد بوده است. امروزه شما با شیوه های مدرن بیهوشی و آرامبخشی شما می توانید بدون احساس درد ، صدا و بوی ناخوشایند و همچنین بدون تجربه اضطراب و استرس طی کوتاه ترین زمان ممکن درمان های وسیع و پیچیده دندانپزشکی را به صورت کاملا ایمن و مطمئن دریافت نمایید.

حدود 30 درصد از مردم به دلیل اقدامات ناخوشایند و دردناک دندانپزشکی دچار اضطراب و نگرانی هستند که این اضطراب می تواند اقدام به درمان را به تاخیر انداخته و سبب مشکلات بزرگتری شود.

در بخش بیهوشی و آرامبخشی هدی دنت گروهی متشکل از متخصص بیهوشی و دندانپزشک متخصص با همکاری و هماهنگی با یکدیگر به انجام درمانی که شایسته آن هستید می پردازند.

ما به چه افرادی کمک میکنیم؟؟

در این بخش تمام درمان های دندانپزشکی از ترمیم های ساده تا کاشت ایمپلنت و درمان های طاقت فرسا و طولانی برای برای هر سن و هر طبقه ای اعم از اطفال تا افراد مسن و تمام کسانی که متقاضی دریافت خدمات دندانپزشکی آسان، بدون درد و استرس هستند تحت آرامبخشی و بیهوشی انجام میشود

اصلی ترین کاندیدا های ما به سه دسته تقسیم میشوند که شامل :

کودکانی که:

ترس شدید و یا تجربه نا خوشایند دارند

دارای تعداد زیاد ( بیش از 1 یا 2) دندان خراب هستند

بیش از حد خردسال بوده و قادر به همکاری با دندانپزشک نیستند

آرامبخشی تخصصی برای کودکان میتواند به دندانپزشک شما کمک کرده تا درمان مناسب و بی نقصی برای شما به ارمغان آورده و همچنین خاطره ای خوش از دندانپزشکی برای کودک شما رقم بزند.

بزرگسالانی که:

دارای ترس یا فوبیا از مراجعه به دندانپزشک هستند

حساسیت های دارویی و یا عدم بی حس شدن یا بی حس ماندن دندان دارند

نیازمند انجام درمان های گسترده دندانپزشکی بوده

رفلکس تهوع شدید داشته و قادر به تحمل ابزار دندانپزشکی در دهان خود نیستند.

افرادی که دارای بیماری های قلبی عروقی،دیابت و سایرمشکلاتی هستند که میبایست از استرس بیش از به آنها جلوگیری کرد.

شما می توانید با انجام درمان دندانپزشکی تحت آرامبخشی و بیهوشی بر اضطراب و استرس خود غلبه کرده و در کوتاه ترین زمان بهترین درمان را دریافت کنید.

بیماران خاص که :

دارای ناتوانی های جسمی و ذهنی

مبتلا به اوتیسم و سندرم داون

دارای آلزایمر ، پارکینسون ، فلج مفزی و …

در حال تجربه شرایط روانی خاص هستند

انجام درمان های دندانپزشکی  برای بسیاری از افرادی که دارای چالش های جسمی یا ذهنی هستند با دشواری های فراوان روبروست که با انجام بیهوشی این مشکل به کلی برطرف میشود.

در این بخش چه کار هایی انجام میشود؟؟

دراین بخش روش های متنوعی برای کنترل درد و استرس و حفظ سلامت بیماران انجام میشود اما بسته به وضعیت مراجعین  سه دسته از اصلی ترین اقدامات انجام گرفته به شرح زیر میباشد:

آرامبخشی ( sedation ) :

بهترین توصیف از آرام بخشی ، حالتی بین هوشیاری آرام و خواب آلودگی است . بیمارانی که تحت آرامبخشی قرار می گیرند، استرس یا اضطرابی احساس نمی کنند ،تنفس خود به خودی داشته و بیحسی های موضعی به آنها کمک میکند تا احساس درد در آنها از بین برود.

بیهوشی عمومی :

 در این روش بیماران در طول عمل کاملاً خواب هستند. چیزی نمی بینند، نمی شنوند یا احساس نمی کنند. وقتی از خواب بیدار می شوند، اصلاً این روش را به خاطر نمی آورند. بیهوشی عمومی معمولاً در درمان های طولانی تر و پیچیده تر یا افرادی که دارای بیماری های خاص هستند استفاده می شود.

مانیتورینگ:

در این روش بیماران استرس فلج کننده و غیر قابل کنترل ندارند ولی به دلیل بیماری های زمینه ای مانند:

بیماری های قلبی عروقی

دیابت و فشار خون

بیماری های تنفسی

بیماری های هورمونی و مخصوصا تیروئیدی

بیماری های کبدی و کلیوی

بیماری های خونی

بیماری های رماتیسمی

سرطان و …

میبایست در طول دندانپزشکی تحت نظر بوده ،استرس و درد آنها کنترل شود و علائم حیاتی آنها مرتب توسط تیم متخصص پایش شود.

ایمنی شما اولویت اول ماست

هنگامی که دندانپزشک شما در کنار یک متخصص بیهوشی کار می کند، دندانپزشک می تواند به طور کامل روی درمان دندان های شما تمرکز کند. متخصص بیهوشی برای اطمینان از دریافت نوع و مقدار مناسب دارو به صورت مداوم وضعیت شما را پایش میکند و سلامت شما را در طول عمل تحت نظر دارد.

دندانپزشکی تحت آرامبخشی و بیهوشی هدی دنت با تخصص بی نظیری که در بیهوشی دندانپزشکی دارد آماده خدمت رسانی به شماست.

در واقع، هدی دنت تنها مرکز تخصصی آرامبخشی و در مرکز و جنوب کشور میباشد که به صورت 24 ساعته قادر به خدمت رسانی میباشد. ما با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مانیتورینگ و گرد آوری تمامی لوازم مورد نیاز آماده ارائه یک تجربه دندانپزشکی ایمن به شما و رقم زدن خاطره ای خوش از دندانپزشکی شما هستیم.

Call Now Button